.

.

New
10 бои 3мм сјајот лента лепило маскирање washy лента

10 бои 3мм сјајот лента лепило маскирање washy лента

DEN 662.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.


8 бои 10m сјајот лента силно лепило за маскирање деко washy лента
Да нарачате повеќе од $100, ќе бесплатен превозот од DHL, Fedex, или СФ..
Големина : 3мм*5m
Бренд Име : AGU
Производ Decripetion
Сјајот Лента е Добро почетокот на вискозни сили, и има добар одржи на слатка течност, лесно да се придржуваат до сите видови на површината, интензитетот на труд е мал.Единствен дебелина, спроведен со секс добро, зад аголот кога не е прекината.Материјал густина, добар растворувач отпор и рацете да ви солза, и ова не е лесно да се скрши. за пакување, занаети, и оркестарот! Тоа може да се употребуваат бидејќи тие се отстранува и repositionable. Тие работат добро за дели ефекти и се одлични за papercraft.Можете да ја раскинам washi хартија лента со рака.

Детали

Тип:
селотејп
Бренд Име:
AAGU
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
AGU-009
боја:
8 бои
Должина:
10m
WIDETH :
15mm
Свеж

Избор на клиенти