.

.

New
480 дизајни 30pcs/многу топла продажба флорални,цртан филм, црна ,љубовник мачка Washi Лента DIY маскирање Лепило washi Лента многу 10m

480 дизајни 30pcs/многу топла продажба флорални,цртан филм, црна ,љубовник мачка Washi Лента DIY маскирање Лепило washi Лента

DEN 1026.00
DEN 1368.00

Стока
Достапно.

Времето за испорака е околу 15 до 39 дена.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
· Над 100$ бесплатен превозот преку express (DHL /Федекс/ USP/ EMS).
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас;
· Дали сте задоволни со нашата објект и услуги,тоа е благодарни што ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме!
· Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. DIY
Бесплатни Shiping преку Кина регистрирани воздух mail. Времето за испорака е од 5 до 8 дена.
· Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
Повратни информации :
· Ако се чувствувате како што се недостаток на позитивни повратни информации и 5 бодови,pls не constact нас.
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. може да се следи (15-39 дена).
Апликации
Answer : ___________________________ Note :
.
Почитувани купувачи,Добредојдовте на нашата продавница !
·Ве молиме оставете порака за моделот сте заинтересирани
e.2 парчиња*A05,1pcs*A123 , ве молиме оставете 3 алтернативи дел броеви во случај некои објекти надвор од акциите, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.

Детали

Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Бренд Име:
manzawa
Број На Модел На:
washi лента
Име на производ:
washi лента
Големина:
15mm*10m
Тежина:
13-16g
Функција:
Лесно Да Се Урне
Материјал:
Хартија
Употреба:
маскирање Пишување, пакување,декорација.стап
боја:
бои како сликата
Акции:
на располагање
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти