.

.

New
12mm Двојна Страна Лепило Шок Отпорни, Анти-бучава Пена Лента 5M Должина

12mm Двојна Страна Лепило Шок Отпорни, Анти-бучава Пена Лента 5M Должина

DEN 243.84

Стока
Достапно.

12mm Двојна Страна Лепило Шок Отпорни, Анти-бучава Пена Лента 5 M Должина на Главната Боја Црна,Црвена Нето Тежина Земјата на Производство КИНА Пакет Содржина Сунѓерот Лента Лента Дебелина 2mm (H) Материјал Сунѓерот Ширина 12mm Лента Вкупна Должина 5 M (L)

Детали

боја:
1pcs, 2 парчиња, 5pcs, 10pcs
Тип:
селотејп
Број На Модел На:
12mm ширина
Селотејп Тип:
Двострано Лента
Бренд Име:
oze19921102
Свеж

Избор на клиенти