.

.

New
10pcs/многу Kawaii Сјајот Мат Лента 10 Бои Книга Оркестарот Washi Лента Scrapbooking Картичка Лепило за Хартија Налепница DIY Занает Подарок

10pcs/многу Kawaii Сјајот Мат Лента 10 Бои Книга Оркестарот Washi Лента Scrapbooking Картичка Лепило за Хартија Налепница DIY

DEN 119.00
DEN 216.00

Стока
Достапно.


Големина;должина 2.7 m
Б големина;должина 3m

Детали

Број На Модел На:
8554
Селотејп Тип:
washi лента
Бренд Име:
mengtai
Тип:
селотејп
Свеж

Избор на клиенти