.

.

New
3M Двојно Двострано Црна Пена Лента Силна Подлога Монтажа Правоаголник Лепило бесплатен превозот

3M Двојно Двострано Црна Пена Лента Силна Подлога Монтажа Правоаголник Лепило бесплатен превозот

DEN 138.00
DEN 138.24

Стока
Достапно.

Големина : A1/B1 x 50mm 60mm x2mm А2/B2 30мм x 30мм x2mm Материјал : А1/А2 3 M9448 A + црна ЕВА Пена + 3 M9448 A B1/B2 3 M9080 + црна ЕВА Пена + 3 M9080 Боја : црна Апликации : куки,украси,вратата плоча поврзување,и др.Силна леплива лента. Лесен за употреба.
Совети за апликација : со примена на површината треба да бидат слободни на нафта дамка,прашина,влага. Суви и чисти површини ќе имаат подобро поврзување effets.

Детали

Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Двострано Лента
Бренд Име:
LZN
Број На Модел На:
A0022
Свеж

Избор на клиенти