.

.

New
Заградени 30мм*10m Керамика кина Шема Јапонски Washi Декоративни селотејп DIY Маскирање на Хартиена Трака Етикета Налепница GiftChristmas

Заградени 30мм*10m Керамика кина Шема Јапонски Washi Декоративни селотејп DIY Маскирање на Хартиена Трака Етикета Налепница GiftChristmas

DEN 143.52

Стока
Достапно.

Опис на производот Материјал : Јапонски Washi Paper Size : 1 Тркалаат= Ширина 30мм, Должина околу 10 M Пакет : Лабава Употреба : За пакување & подарок & канцелариски & маскирање боја & декорација & рака занаети & крст бод & забелешка & мемо & labels & дневник Деко & фотографии филе & фестивал украси & DIY себе .

Детали

Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Бренд Име:
HU ЧИ ШИ
Број На Модел На:
MMt 608d
Свеж

Избор на клиенти