.

.

New
IZTOSS Брод Морски Инструмент Switch Колото Панел Decal Налепница Labels 50pcs еден лист

IZTOSS Брод Морски Инструмент Switch Колото Панел Decal Налепница Labels 50pcs еден лист

DEN 287.52

Стока
Достапно.

Брод Морски Инструмент Switch Колото Панел Decal Налепница Labels 50pcs еден лист 50pcs Decal Налепница Етикети за Брод Морски Инструмент Switch panel
Димензија на секој налепница е 12mm(L) x 12mm(W)(0.47"x0.47")
Етикети се направени од јак, водоотпорна материјал, и УВ заштита ламинатни слој.
Се користи на брод рокер прекинувач поклопец ,точно одговара за carling стил switch.
Вклучувајќи 50pcs Decal Налепница Етикети за 1 лист

Детали

Материјал:
2
камион модел:
FOTON
Свеж

Избор на клиенти