.

.

New
HD 5MP 500X USB Микроскоп За Наука Инспекција

HD 5MP 500X USB Микроскоп За Наука Инспекција

DEN 2059.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
За Гаранција :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Конективност:
Затворен Систем/Безжични системи за видео надзор
Поддржани Оперативни Системи:
Windows XP,Windows 7,Windows 8,Windows 98
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Стил:
Кутија Камера
Сензор:
CMOS
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Андроид
Леќа (mm):
3.6 mm
Тип:
Видео Камерата
Бренд Име:
нови слетување
Свеж

Избор на клиенти