.

.

New
HQCAM Широк Агол 720P мини ip камера Мини IR Камера Затворен 940nm Led WIFI Ip Camera Аудио Најмалите Ноќ Визија камера HI3518E

HQCAM Широк Агол 720P мини ip камера Мини IR Камера Затворен 940nm Led WIFI Ip Camera Аудио Најмалите Ноќ Визија камера HI3518E

DEN 2592.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.

6 mm(другите леќа може да биде задолжително)
Sync систем
Вградени RTOS дизајн,dual core DSP(Hi3518 E),чиста хардвер компресија,мониторите,
Минимална осветлување
боја 0.0 M ega Pixels
Леќа
3.0 Мега Пиксели IP WIFI IR Аудио камера, DSP 32 dual-core DM365 чипсет, донесува H. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.35 kg
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас! Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
1.2
Ефективни пиксели
1. 264 Поток, решение, рамка стапка, малку стапка прилагодлива
Поддршка RTSP Компатибилен со VLC Media Player
Onvif Согласност, поддршка Milestone, Axxon, NUUO
поддршка Onvif Верзија : 2. Во меѓувреме таа користи 1/4" инчен прогресивна CMOS сензор, плус со 1.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.0 ПРАТЕНИК мини ir wifi ip camera
Видео Процесор
ONVIF протоколи
Поддршка
Технологијата За Компресија
Dual Пареа H.6x42x42mm
Материјал
Сите метални вандалот отпорни
Тежина
0.
Оваа IP камера е една ефикасна H. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 264 Главниот Профил
1.0 мегапикселна леќа, осигурете се постигнување на висок квалитет на сликата. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.

Детали

Сензор Големина:
БЕЗ Адаптер, ЕУ Адаптер, АУ Адаптер, велика БРИТАНИЈА Адаптер, НИ Адаптер
Фокус:
2.1 mm
Бренд Име:
HQCAM
Алармот Акција:
FTP Фото,e-mail Фото
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-176102049
Агол На Гледање (Степен):
110°
Сензор:
CMOS
Складирање:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows Vista,Mac os,Windows 8,Windows XP
Ѕидот Заградата:
страна
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Конективност:
WIFI
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Поддржани Мобилни Системи:
Андроид
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Напојување:
Нормално
Минимална Осветлување(Лукс):
0.1
IR Растојание(м):
5-7m
Стил:
Мини Камера
Напојување(V):
DC12V
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Тип:
ip камера
Инсталација:
страна
Потрошувачка На Енергија(W):
3W
Димензии (L x W x D)(mm):
40x40mm
Технологија:
Мини
Леќа (mm):
2.1 mm
Аудио Излез:
Надворешен Микрофон
Висока Дефиниција:
720P
далечински пристап:
DDNS,Софтвер,P2P
Мобилни Следење:
Поддршка iPhone,Windows Mobile,BlackBerry,Symbian,Андроид
Поддршка:
onvif 2.0
Мрежа:
1 x RJ45, 10/100, поддршка RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP
Објектот:
10Pcs Невидливи 940nm Инфраред Led диоди IP Камери Со Ir-Намалување
Стил:
Мини wifi МО Аудио IP Камера
Видео:
H. 264 компресија
Сензор:
1/4 ОВ 9712 CMOS сензор, HI3518E
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS
Свеж

Избор на клиенти