.

.

New
HD 1080P Полицијата Безбедност Тело Камера Lapel Носи Видео Камера DVR Рекордер IR Ноќ Визија 32GB Меморија

HD 1080P Полицијата Безбедност Тело Камера Lapel Носи Видео Камера DVR Рекордер IR Ноќ Визија 32GB Меморија

DEN 4696.00
DEN 4943.52

Стока
Достапно.


Детали

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
IR Растојание(м):
10m
Број На Модел На:
D900
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Технологија:
Инфраред
Димензии (L x W x D)(mm):
93x61x31mm
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 8,Windows XP,Windows 7,Windows Vista
Сензор:
CMOS
Стил:
Мини Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
Агол На Гледање (Степен):
140°
Видео Формат На Компресија:
MJPEG
Тип:
Аналогна Камера
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Бренд Име:
WANGLU
Конективност:
USB
Леќа (mm):
F2.5
Видео Формат:
1920x1080 30FPS
Леќа:
широк 140 степен f2.5
Главниот клип:
novatek 96650
меморија:
16GB или 32GB
Ноќ визија:
IR 10 метри
LCD големина:
2 екран 16
IR CUT AWB :
Поддршка
водоотпорен и LED:
Поддршка
Фото Формат:
JPG
батеријата 2800mah:
Батерија
Свеж

Избор на клиенти