.

.

New
СТП'Aimetis Надзор камери 720P HD 170-степен широк агол на гледање USB2.0 модулот на камерата

СТП'Aimetis Надзор камери 720P HD 170-степен широк агол на гледање USB2.0 модулот на камерата

DEN 1019.00
DEN 1119.84

Стока
Достапно.


Ви благодариме за вашата шопинг. Тие мора да бидат под resalable состојба. 3 : Овој производ е опремен со помош на USB кабел. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати.0 µm Maximum Image Transfer го Оценувате : 1-60fps Леќа Изградба 4 P F / No : 2. Повратни информации : На клиентите задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра клиент искуства. Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со стоки и услуги.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$18.85 mm FOV : 170° ТВ Нарушување : Релативната Осветленост (Сензор) : 50% IR Филтер : 650 ± 10nm DSP Тип : ZH99141-СМРТНОСТ-001 AGC / AEC / Побели рамнотежа : Авто Поддршка на компресија формати : MJPG, YUV Фиксна Шема на Бучава :
Гаранција :
1.3 мегапиксели големина 1284x724 пиксели 720 P HD USB-2. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.1 V / (Лукс · дик) Пиксели, Големина : 3.37 mm BFL (Optical) : 0. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Модул Бр : ZH99141-СМРТНОСТ-001 Модул Големина : 26mm × 22mm × 18mm Температура (Работа) : -20 ° C до 70 ° C, Температура (Стабилна Слика) : 0 ° C 50 ° C Собранието техника : SMT (ROSH) Предмет на далечина : 15 CM-150 CM PCB печатење со мастило : црна USB напојување напон : 5 V интерфејс : USB 2.

Детали

Алармот Акција:
Локалните Алармот
Видео Формат На Компресија:
MPEG4,MJPEG
Сензор:
CMOS
Инсталација:
Нормално
Складирање:
Никој
Минимална Осветлување(Лукс):
170
Димензии (L x W x D)(mm):
26mm * 22mm * 18mm
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Ѕидот Заградата:
страна
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Поддржани Мобилни Системи:
Андроид
Конективност:
USB
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Потрошувачка На Енергија(W):
80mA
Напојување:
Нормално
Стил:
Мини Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
Сензор Бренд:
SONY
Бренд Име:
СТП'Aimetis
Напојување(V):
5V
IR Растојание(м):
15CM-150CM
Број На Модел На:
ZH99141-СМРТНОСТ-001
Леќа (mm):
1.8 mm
Аудио Излез:
USB
Тип:
usb модулот на камерата
Технологија:
usb модулот на камерата
Специјални Функции:
usb модулот на камерата
категорија:
usb камера
Сензор пиксели:
130W
Рамка го оценувате:
30fps
Бродови Од:
CN
Агол На Гледање (Степен):
170
Свеж

Избор на клиенти