.

.

New
СТП'Aimetis Плоштадот надзор камери HD 1.3 мегапикселна камера модул USB2.0

СТП'Aimetis Плоштадот надзор камери HD 1.3 мегапикселна камера модул USB2.0

DEN 910.00
DEN 1000.32

Стока
Достапно.

1 V / (Лукс · дик) Пиксели, Големина : 3.0 Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари! Оваа камера е 1.5
wy-приклучок-крај Плоштад надзор камери HD 1.3 мегапиксели големина 1284x724 пиксели 720 P HD USB-2. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тоа може да се користи за еден компјутер, рекламирање опрема, видео врата, може да се задоволат високите барања на своите клиенти! типична примена 1 : Лаптоп веб Камера 2 : рекламирање камери 3 : една камера 4 : Smart TV вградената камера 5 : Градежната Опрема, 6 : Банкарство опрема 7 : телото префрлете 8 : Скенер 9 : мобилен терминал уред 10 : Медицински дијагностички слика стекнување 11 : отпечатоци од прсти, дланка отпечатоци слика стекнување Забелешки : 1 : да го Користите USB кабел жица во компјутер, на преносни компјутери и други USB интерфејс ќе биде во можност да го користите! 2 : вметната, како компјутери, лап-топ компјутери не може да се користи, што укажува дека не постои вози во согласност со камерата.3 мегапикселна камера модул USB2. Тие мора да бидат под resalable состојба. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени.

Детали

Алармот Акција:
Локалните Алармот
Видео Формат На Компресија:
MPEG4,MJPEG
Сензор:
CMOS
Инсталација:
Нормално
Складирање:
Никој
Димензии (L x W x D)(mm):
26mm * 22mm * 18mm
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Ѕидот Заградата:
страна
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Поддржани Мобилни Системи:
Андроид
Конективност:
USB
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Потрошувачка На Енергија(W):
80mA
Напојување:
Нормално
Стил:
Мини Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
Сензор Бренд:
SONY
Бренд Име:
СТП'Aimetis
Минимална Осветлување(Лукс):
70
Напојување(V):
5V
IR Растојание(м):
15CM-150CM
Број На Модел На:
ZH99141-СМРТНОСТ-001
Леќа (mm):
3.6 mm
Аудио Излез:
USB
Тип:
usb модулот на камерата
Технологија:
usb модулот на камерата
Специјални Функции:
usb модулот на камерата
категорија:
usb камера
Сензор пиксели:
130W
Рамка го оценувате:
30fps
Бродови Од:
CN
Агол На Гледање (Степен):
70
Свеж

Избор на клиенти