.

.

New
LVSUN Двојна Употреба DC & Автомобил Универзална Камера Батерија Полнач Двојна Плоча Батерија Полнач Спорт Камера Додатоци за Canon NB9L

LVSUN Двојна Употреба DC & Автомобил Универзална Камера Батерија Полнач Двојна Плоча Батерија Полнач Спорт Камера Додатоци за

DEN 1538.00
DEN 2262.24

Стока
Достапно.

Наполнете две исти или различни батерии истовремено.итн
За Go Pro : AHDBT-001, AHDBT-201, AHDBT-301, AHDBT-401.

Детали

боја:
Црна
Чашката Стандард:
САД, европската унија, велика БРИТАНИЈА, АУ, Други
Брзо полнење:
No
Број На Модел На:
LS-PC201-CNB9L
Батеријата Број:
2
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Бренд Име:
LVSUN
Употреба:
Камерата
Пакет:
No
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.400kg (0.88lb.)
Пакет Големина:
20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Тип:
Електричен
Употреба:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
камерата на полначот на батеријата
ОДГОВАРА ЗА:
NB9L
Свеж

Избор на клиенти