.

.

New
NB-4L Нови USB Дигитална Камера Батерија Полнач За Canon ELPH 100 300 ХС 100HS 300HS Дигитални IX-НИ 65 70 75 80 Е 80IS TX1

NB-4L Нови USB Дигитална Камера Батерија Полнач За Canon ELPH 100 300 ХС 100HS 300HS Дигитални IX-НИ 65 70 75 80 Е 80IS TX1

DEN 156.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на клиентот Гаранција > 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.5 V
Излез : наизменична СТРУЈА 4.4 V Max 500 m A
Тежина : 45g
Пакетот Вклучува :
1 x Батерија Полнач
1 x USB Кабел
Плаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот Услуги на Клиентите > го одржуваме високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите. А Т или други Даноци).Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.
Сосема Нов! Никогаш Не Користат!
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Специјално дизајниран за вашиот камера батеријата, тоа може совршено да се вклопи во вашиот камера батеријата
Супериорен материјал го прави долг животен век
Добар квалитет обезбедува брзо и безбедно полнење и стабилни перформанси
Мала тежина за лесно носење
Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Макс 150 м-р DC 4.

Детали

Брзо полнење:
No
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NB-4L
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
ikacha
Свеж

Избор на клиенти