.

.

New
K5000 K5001 USB Батеријата е Полнач За Кодак KLIC-5000 KLIC-5001 LS420 LS433 LS443 DX6490 DX7440 DX7590 DX7630

K5000 K5001 USB Батеријата е Полнач За Кодак KLIC-5000 KLIC-5001 LS420 LS433 LS443 DX6490 DX7440 DX7590 DX7630

DEN 156.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

Чашката Стандард:
USB
Брзо полнење:
No
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
K5000 K5001 USB Батеријата е Полнач За Кодак
Бренд Име:
ikacha
Модел:
K5000 K5001 USB Батеријата е Полнач За Кодак
се применуваат:
За Кодак KLIC-5000 KLIC-5001 LS420 LS433 LS443 DX6490 DX7440 DX7590
Свеж

Избор на клиенти