.

.

New
zhenfa NB-8L батеријата на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 2LA CB-2LAC CB-2LV CB-2LVE Полначи за Canon PowerShot A3200IS A3300 Е,A3300IS

zhenfa NB-8L батеријата на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 2LA CB-2LAC CB-2LV CB-2LVE Полначи за Canon PowerShot A3200IS A3300 Е,A3300IS

DEN 149.00
DEN 158.40

Стока
Достапно.

Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours; откако ќе заврши, ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО.Ве молиме овозможи околу 15 до 30 работни дена за вашата цел да стигнат. Ве молиме, напишете ја вашата целосна адреса и име и презиме во Alipay. Ние declear вредност е 5$ и вашиот парцела е дар; надеж дека може да се ослободи вашата од данок. И ве молиме љубезно се населат во рок од 3 дена откако ставање наредби. Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Ако не се добие испорака известување во рок од 3 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ги користиме поштата Воздух Mail.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата примена.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било requirment. (Зависи од земјата, испорака брзина на агенцијата за статистика).Превозот време : сад : 10-20 работни дена
Канада/Австралија/Велика Британија : 15-30 работни дена
Чиле/Бразил/Јужна Америка/Италија/Франција/Шпанија/Германија/Источна Европа/Филипини : 30-40 работни дена
Превозот време за да Италија, Филипините и Индија е околу еден месец, но поради строгите царинската
политика, понекогаш тоа може да потрае до 2 месеци, ако сте купувачот од Италија, Филипини
или Индија и вие не се согласувате долго превозот време, немојте да ги купите овој објект.Исто/Наредниот ден испорака по потврдување на уплатата. Тоа не функционира како AC адаптер за вашиот уред.

Детали

Брзо полнење:
No
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Бренд Име:
zhenfa
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ZF-NB-4L
Свеж

Избор на клиенти