.

.

New
zhenfa П.Н.Е.-W126 NP-W126 НП W126 БАТЕРИЈА Полнач за Fujifilm X-А1 X-А2 X-Е1 Х-Е2 Х-М1 X-Pro1 X-Т1 IR X-T10 FinePix HS30EXR Камера

zhenfa П.Н.Е.-W126 NP-W126 НП W126 БАТЕРИЈА Полнач за Fujifilm X-А1 X-А2 X-Е1 Х-Е2 Х-М1 X-Pro1 X-Т1 IR X-T10 FinePix HS30EXR

DEN 260.00
DEN 273.60

Стока
Достапно.


Производ Модел : NP-W126 Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 8.4 V/400m A Операција Температура : -20~+60° Складирање Температура : -40~+85° Боја : Црна Димензии : 95×75×15mm(Приближна Вредност) Производ Тежина : 40 g (Вклучуваат USB Кабел) Испорака Тежина : 100 g (Вклучуваат USB Кабел) Изборен Спецификации : 1pc Полначот тело 1pc Микро USB Кабел Тип на Производ : Замена на Производот (Нов) Состојба : Нова, 1 година гаранција!
Забелешки : полначот не е за полните вашата батерија само. Тоа не функционира како AC адаптер за вашиот уред.

Детали

Брзо полнење:
No
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NP-W126
Бренд Име:
zhenfa
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Употреба:
Камерата
Свеж

Избор на клиенти