.

.

New
DLI109 Д-LI109 D LI109 LCD Брз Полнач со Автомобил Полнач Кабелот За PENTAX K-Р К-2 KR К2 KR K30 K50 К-30 К-50 K500 К-500

DLI109 Д-LI109 D LI109 LCD Брз Полнач со Автомобил Полнач Кабелот За PENTAX K-Р К-2 KR К2 KR K30 K50 К-30 К-50 K500 К-500

DEN 796.00
DEN 1120.80

Стока
Достапно.

ПЛАЌАЊЕ 1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да го реши проблемот, за што навремено.12 месеци Производителот 's Гаранција . Широк напон текст дизајн, може да се користи во целиот свет.4 V Излез Тековната : 5 V/1000m A USB Излез : 5 V(1А) Кабелот за Напојување Приклучете Модел : САД Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучокот, ЕУ Пакетот Вклучува 1 x LCD Батерија Полнач 1 x Автомобил Полнач Кабелот 1 x AC Кабелот за Напојување 1 x Кинески и англиски Производ Настава
ПРЕВОЗОТ 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. ПОВРАТНИ информации Компанија Мото : Клиент е Бог, квалитет и услуга се корпоративни живот.Повратни информации е многу важна за нас. Вграден-во microchip го штити батерии од прегревање, што преполнувањето, overdischarging и краток спој. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас. Спроведен со автомобил полнач кабел, што ќе биде поудобно за полнење во автомобил. Може да се идентификуваат на батеријата автоматски и може да се заврши брзо полнење.Марк следење на број во рок од 2 дена.Или не, ве молам, точно пред исплата.Ние прифаќаме Alipay.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас за помош.Компатибилен Камера/видео камера Модели : Pentax К-70 Pentax К-50 Pentax K-30 Pentax K-р dslr фото Pentax К-S1 Pentax К-S2 Карактеристики : 1.

Детали

Чашката Стандард:
НИ стандард, ЕУ стандард, велика БРИТАНИЈА стандард, АУ стандард
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
Д-LI109
екран:
Yes
Употреба:
Камерата
Брзо полнење:
Yes
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти