.

.

New
за Navigon 2110 max 2110max целосна lcd екранот+екран на допир digitizer леќа

за Navigon 2110 max 2110max целосна lcd екранот+екран на допир digitizer леќа

DEN 1291.00
DEN 1418.40

Стока
Достапно.

за Navigon 2110 max 2110max целосна lcd екранот+екран на допир digitizer леќа

Детали

Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
за Navigon 2110
Големина:
4.3 inch
КОЛИЧИНА:
1000pcs
Компатибилен:
gps
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Екран На Допир
Свеж

Избор на клиенти