.

.

New
оригинални нови 7 A070SN02 V0 A070SN02 V. 0 LCD екранот панел бесплатен превозот

оригинални нови 7 A070SN02 V0 A070SN02 V. 0 LCD екранот панел бесплатен превозот

DEN 1747.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

оригинални нови 7" A070 SN02 V0 A070 SN02 V. 0 LCD екранот панел бесплатен превозот

Детали

Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
A070SN02
Големина:
7.0 inch
КОЛИЧИНА:
1000pcs
Состојба:
оригинални нови
Тип:
Екран На Допир
Свеж

Избор на клиенти