.

.

New
Kingzone К2 пред Камера модул се Користи за замена на Делови за поправка Kingzone К2 Телефон Freeshipping+Следење на број

Kingzone К2 пред Камера модул се Користи за замена на Делови за поправка Kingzone К2 Телефон Freeshipping+Следење на број

DEN 563.00
DEN 618.24

Стока
Достапно.


Kingzone К2 пред Камера модул се Користи 100% оригинални замена на Делови за поправка Kingzone К2 Телефон Freeshipping+Следење на број
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Детали

Бренд Име:
ebuydoor
Број На Модел На:
Kingzone К2
Свеж

Избор на клиенти