.

.

New
Користи Предната Камера 5.0 MP Модул За Ulefone Се Допре 3 MTK6753 Octa Core 5.5 FHD 1280*720 Бесплатен Превозот

Користи Предната Камера 5.0 MP Модул За Ulefone Се Допре 3 MTK6753 Octa Core 5.5 FHD 1280*720 Бесплатен Превозот

DEN 567.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. (компјутерско работење.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.

Детали

Број На Модел На:
Ulefone Се Допре 3
Бренд Име:
ebuydoor
Свеж

Избор на клиенти