.

.

New
(6pcs, 3pack) LCD Guard Филм Екранот Заштитник за Fujifilm X-Pro1 / xpro1 / x-pro1 Дигитална Камера

(6pcs, 3pack) LCD Guard Филм Екранот Заштитник за Fujifilm X-Pro1 / xpro1 / x-pro1 Дигитална Камера

DEN 235.20

Стока
Достапно.

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение на заштитна фолија е супер јасно материјал. Вие сеуште имате кристално јасни и остри приказ на сите на содржината на екранот. Со исклучително отпорно на гребење и издржливи површината. Гребење нема да имаат шанси против овој Екран Заштитник. Со дополнителни анти-отпечатоци слој, нечистотија и отпечатоци лесно може да се избриша надвор од филмот. Карактеристики на производот (6pcs, 3-pack) Секој пакет вклучувајќи и две екран заштитници и еден микрофибер крпа Транспарентен Екран Заштита Отпорен на Гребење со 3 H Цврстина Не Влијае на Екранот или Пред Камера-Намалување на Точната Екран Димензии Трајни PET Пластика Екран на Допир за Компатибилност Забелешка : За главните LCD екран САМО Детали за Производот Бренд : Deerekin Состојба : Brand New ( Неотворена / Неискористени / Неоштетени ) Материјал : ПЕТ Пластика (Анти-Нула, Анти-Прашина) Светлина : 94% Цврстина : 3 H Додатоци : Екран Заштитник x6, Микро-влакна Текстил x3 Гаранција : 6 Месеци, Компатибилни со : X-Pro1
Производ Слики

Детали

Број На Модел На:
DKLCD-XPRO1
Бренд Име:
DEEREKIN
Пакет:
Yes
Големина:
Does Not Apply
Употреба:
Камерата
Свеж

Избор на клиенти