.

.

New
Нови 9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Canon Powershot SX720 ХС /SX710 ХС / SX620 ХС / SX610 ХС

Нови 9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Canon Powershot SX720 ХС /SX710 ХС / SX620 ХС / SX610 ХС

DEN 165.60

Стока
Достапно.


Опис
Го заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула
Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс
Високо пренос до 95% задржува екран јасност
Ултра-тенок 0.25 mm (0.02") оптичко стакло
Статички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоци
Пакетот Вклучува :
1 x Стакло Екран Заштитник
1 x Влажни Избрише
1 x Сува Избрише
1 x Водич Налепница
1x Прашина-апсорбер

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SX710
Бренд Име:
FOTGA
Употреба:
Камерата
Високо пренос :
95%
ултра-тенок:
0.25 mm
Свеж

Избор на клиенти