.

.

New
0.26 mm 9H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник За SONY RX100 IV / M4 / M4 / RX100 М4 3 инчен LCD Камера Зајакнато Стакло Филм

0.26 mm 9H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник За SONY RX100 IV / M4 / M4 / RX100 М4 3 инчен LCD Камера Зајакнато Стакло Филм

DEN 196.00
DEN 210.72

Стока
Достапно.

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси.26 mm 9 H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник За SONY RX100 IV / M4 / M4 / RX100 М4 3 инчен LCD Камера Зајакнато Стакло Филм.
Враќање/Поврат :
1.) во полето за коментари во текот на исходот. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.
Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorpla
Пред цел може да избере со Животната средина креативни пакување, можете исто така да изберете Голи Калено Филм
Ставките Коишто Се Вклучени :
1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.

Детали

боја:
Со Голи Филм, Со Парична Казна Од Пакување
Пакет:
Yes
Големина:
LCD 3 inch Camera
Број На Модел На:
За SONY RX100 IV Екран Заштитник
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
HuWANG
Свеж

Избор на клиенти