.

.

New
LCD Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Sony RX100 V / М5 / RX100M5 / RX100V 3 ИНЧЕН Камера LCD Заштитник RX100M5 RX100V

LCD Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Sony RX100 V / М5 / RX100M5 / RX100V 3 ИНЧЕН Камера LCD Заштитник RX100M5 RX100V

DEN 196.00
DEN 210.72

Стока
Достапно.


Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorpla
Пред цел може да избере со Животната средина креативни пакување, можете исто така да изберете Голи Калено Филм
Ставките Коишто Се Вклучени :
1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.26 мм, ултра издржливи. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка.

Детали

боја:
Голи Филмот, Ликовната Пакување
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за Sony RX100 V Калено Стакло Екран Protecto
Големина:
3 INCH Camera
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
HuWANG
Свеж

Избор на клиенти