.

.

New
НОВИ LCD Flex Кабел За CANON HV20 HV30 HV40 FHG10 Видео Камера Поправка Дел

НОВИ LCD Flex Кабел За CANON HV20 HV30 HV40 FHG10 Видео Камера Поправка Дел

DEN 335.00
DEN 372.00

Стока
Достапно.


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Детали

Број На Модел На:
За CANON HV20 HV30 HV40 FHG10
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Компатибилен Бренд:
за CANON
Свеж

Избор на клиенти