.

.

New
2 парчиња/МНОГУ НОВИ Shutter Flex Кабел За CASIO ЕКС-Z750 на ЕКС-Z850 ЕКС-Z1050 ЕКС-Z1080 Z750 Z850 Z1050 Z1080 Дигитална Камера

2 парчиња/МНОГУ НОВИ Shutter Flex Кабел За CASIO ЕКС-Z750 на ЕКС-Z850 ЕКС-Z1050 ЕКС-Z1080 Z750 Z850 Z1050 Z1080 Дигитална Камера

DEN 168.00

Стока
Достапно.

Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена.За да се направи вашето купување искуство јасна еден,задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата.Опис на производот Топло прашува : 1.Ние сме среќни да помогнеме.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот. фабриката ПРАТКАТА 1.задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.

Детали

Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
За CASIO ЕКС-Z750 на ЕКС-Z850 ЕКС-Z1050 ЕКС-Z1080 Z750 Z850 Z1050 Z1080
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За CASIO
Свеж

Избор на клиенти