.

.

New
5PCS НОВАТА, Дигитална Камера Поправка Делови ЗА Canon G10 G11 G12 Леќа Shutter Flex Кабел

5PCS НОВАТА, Дигитална Камера Поправка Делови ЗА Canon G10 G11 G12 Леќа Shutter Flex Кабел

DEN 419.52

Стока
Достапно.

ПЛАЌАЊЕ 1. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија.Ние сме среќни да помогнеме. фабриката ПРАТКАТА 1. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување.

Детали

Компатибилен Бренд:
за canon
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
ЗА Canon G10 G11 G12 Леќа
Свеж

Избор на клиенти