.

.

New
Zomei Ултра Тенок 40.5 49 52 55 58 62 67 72 78 82mm MC-CPL Кружни Поларизирана Polarizer Филтер Леќа

Zomei Ултра Тенок 40.5 49 52 55 58 62 67 72 78 82mm MC-CPL Кружни Поларизирана Polarizer Филтер Леќа

DEN 1123.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.


Детали

Калибар:
49mm, 52mm, 55мм, 58mm, 62mm, 67mm, 72mm, 77mm, 82mm, 40.5 mm
Бренд Име:
Zomei
Тип:
Polarizer Филтер
Број На Модел На:
MC-CPL
Пакет:
Yes
Свеж

Избор на клиенти