.

.

New
58mm 2 во 1 10X Close-Up Леќа Филтер за GoPro HERO5

58mm 2 во 1 10X Close-Up Леќа Филтер за GoPro HERO5

DEN 538.00
DEN 604.32

Стока
Достапно.


Општи Материјал Алуминиум, Стакло Леќа со Дијаметар од 58mm Компатибилност Go Pro HERO5 Големина 62*62*16mm Тежина 50g Пакет Вклучува Пакет Содржина 1 x ткаенина за Чистење
1 x Филтер Леќа
1 x Hexangular Spanner
1 x Завртки Сет
1. Close-up леќа е суштински микро-леќи на камера. Ако овие се применливи, тие ќе се казни и да се утврди кога пратката е обработена од страна на применлив на царинската агенција во вашата земја. Ве молиме бидете сигурни дека она што го испрати назад е нашиот производ и нашата гаранција лебл е sticked има,ако нема гаранција лебл или не на нашите производи, ние ќе одбие да наплата или размена на тоа. Сите применливи давачки и даноци, доколку ги има, не се вклучени во набавната цена на вашата нарачка или трансакција. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Плаќање на горе-наведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или добавувачот е) одговорност 4. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Дизајниран за да ви овозможи да се земе closeup слики тие се како лупа за вашиот Go Pro HERO5.

Детали

Калибар:
58mm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
PULUZ
Број На Модел На:
за gopro херој 5
Тип:
Close-Up Филтер Леќа
Свеж

Избор на клиенти