.

.

New
58MM крупен +1+2+4+10 филтер за полнење +Адаптер Прстен ЗА GoPro Hero3+ 4

58MM крупен +1+2+4+10 филтер за полнење +Адаптер Прстен ЗА GoPro Hero3+ 4

DEN 548.00
DEN 652.80

Стока
Достапно.


во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден! ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене .
· Ве молиме чувајте го Зачувам приемот придружено со враќа објект, така што ние би можеле да го процесот на замена/поправка соодветно. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена од приемот на објектот, ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор (шпедиција, осигурување и ракувањето со обвиненија не се враќа).
· Аукција Реден Број, вашиот Полно Име и Превозот Адреса МОРА да бидат вклучени во Зачувам плаќање.
контактирајте со нас
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
време на продажба
· Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. По исплата е расчисти, оваа точка ќе се испраќаат преку Стандард Воздух Mail /Кина Пост Обичен Мал Пакет Pluswithin 48 часа, но се исклучат време на викендите и други правни празници. Ние нудиме попуст на Превозот и Ракувањето со Наплаќаат за дополнителни објектот да биде испратена до истата адреса.

Детали

Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
Блиску До Филтер ЛЕЌА комплет
Тип:
УВ Филтер
Пакет:
Yes
Свеж

Избор на клиенти