.

.

New
ПОРАСТ (велика БРИТАНИЈА) 77mm +1 Блиску До Филтер ЛЕЌА комплет МАКРО Close-Up за canon nikon, sony pentax

ПОРАСТ (велика БРИТАНИЈА) 77mm +1 Блиску До Филтер ЛЕЌА комплет МАКРО Close-Up за canon nikon, sony pentax

DEN 140.00
DEN 167.04

Стока
Достапно.

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
време на продажба
· Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било царински давачки.
· Сите плаќања се очекува во рок од 7 дена по аукција е затворена.
· Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за reshipping. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите предмети ќе бидат декларирани како "Подарок", со ниска вредност, ние секогаш обидувајте се да ја законски да се намалат увозните давачки за клиентите.
· Ние ги преземат за да го замени или поправи тоа за вас од страна на производителот во случај на испорачаната објект се наоѓа погрешни додека превозот обвиненија ќе бидат родени од страна на купувачот. По исплата е расчисти, оваа точка ќе се испраќаат преку Стандард Воздух Mail (Хонг Конг Пост) во рок од 48 часа, но се исклучат време на викендите и други правни празници.

Детали

Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
Блиску До Филтер ЛЕЌА комплет
Пакет:
Yes
Тип:
Блиску До
Свеж

Избор на клиенти