.

.

New
ZOMEI Филтер Држач + 67mm/72mm/77mm/82mm/86mm Адаптер Прстен за Cokin Z Ли Tiffen Hitech Singh-Ray 4x6 100x100mm 100x150mm

ZOMEI Филтер Држач + 67mm/72mm/77mm/82mm/86mm Адаптер Прстен за Cokin Z Ли Tiffen Hitech Singh-Ray 4x6 100x100mm 100x150mm

DEN 1231.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.

Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Држачот може да се користи 2 парчиња 2mm филтри или 1pcs 2mm филтер и 1pcs 4mm филтер Носителите одговара на леќите на камерата со кршење на адаптерот прстен да се зезнав кон објективот.
Опис На Zomei надгради Филтер Држач е специјално адаптирана за две парчиња на 100 x 100mm (4") или 100 x 145mm (4 х 6") Z серија филтри.Ви благодариме многу за вашиот одлична разбирање.

Детали

Калибар:
67mm, 72mm, 77mm, 82mm, 86mm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Zomei
Број На Модел На:
Адаптер Прстен + Филтер Држач за Cokin Z
Тип:
филтер држач
Тип:
плоштад филтер држач
Дебелина:
7mm
Материјал:
Polyamide Пластика
За Да Се Вклопи:
Широк агол леќа над 18mm фокусна должина
Свеж

Избор на клиенти