.

.

New
За Samsung MV800 LCD Екранот на Камерата за Поправка Дел (FERR ШОПИНГ)

За Samsung MV800 LCD Екранот на Камерата за Поправка Дел (FERR ШОПИНГ)

DEN 609.00
DEN 676.32

Стока
Достапно.


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Детали

Екран На Допир:
No
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
MV800
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Свеж

Избор на клиенти