.

.

New
Дигитални SLR камера поправка и замена на делови 60D врвот горниот капак LCD дисплеј група / рамо екран група за Canon

Дигитални SLR камера поправка и замена на делови 60D врвот горниот капак LCD дисплеј група / рамо екран група за Canon

DEN 660.00
DEN 733.92

Стока
Достапно.


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Детали

Екран На Допир:
No
LCD Комплет:
No
Број На Модел На:
60D
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за canon
Свеж

Избор на клиенти