.

.

New
ROLANPRO Canon EF 100-400mm f4.5-5.6 L IS II USM Објектив За Canon објектив Заштитни Случај Пиштоли Облека Памучна Облека

ROLANPRO Canon EF 100-400mm f4.5-5.6 L IS II USM Објектив За Canon објектив Заштитни Случај Пиштоли Облека Памучна Облека

DEN 2832.00

Стока
Достапно.

Зошто дизајн Canon EF100-400mmf4. Овој став, леќа пиштоли облека ќе "прирачник за прстен-заградата прстен-контрола прекинувач" три дел колекција за севкупното правење на оружје облека, главниот за решение пиштоли облека мали делови премногу, се чувствуваат расфрлани на проблемот, овој став, леќа рачни можности повеќе, целокупната тип на дизајн може да е добра за подобрување на рачни се чувствуваат; употреба на пиштоли облека форма за фиксна, може да се избегне со користење на само-лепило паста фиксни, без загрижени самолепливи стареење Hou мај на леќите со боја површината предизвика повреда.6 L IS II USM шут пиштоли облека Автоматскиот фокус (AF Верзија) Прочитај го следново внимателно пред да нарачате. Целокупната структура на пиштоли облека, вистински да се користат во објективот се користи имаше мал ефект. Но, пиштоли облека не може да биде рачно после инсталацијата на прстен, тоа може да го користат само автофокус (За БОЛЕСТ само). Пиштоли облека не може да се следат надвор делумно повече во камерата. Леќа во 400mm завршува со парче бела цевки, само преку парче од брз-промена оружје облека, кога ќе треба да ги покрие во текот. Иако пиштоли облека со овој дел, но обично не може да се инсталира и се користи само кога е потребно. Бидејќи оваа леќа прирачник се фокусира користење на релативно неколку можности, вооружени со повеќе камера заграда може да биде искористена самостојно, без притоа да се смени.

Детали

Бренд Име:
ROLANPRO
Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Canon 100-400
Додатоци Тип:
облека
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти