.

.

New
Meikon 40M Водоотпорен Подводна Камера Домување Случај за Canon EOS М2 Објектив 18-55

Meikon 40M Водоотпорен Подводна Камера Домување Случај за Canon EOS М2 Објектив 18-55

DEN 10752.00

Стока
Достапно.

Одговараат за :
Компатибилен за Canon EOS М2 со 18-55мм
Препорачуваме Производи Топла Производи Често Се Купи Заедно Можеби Сакате Како Нив ?

Детали

Тип:
Тешко Торба
Бренд Име:
commlite
Материјал:
Силикони
Пакет:
Yes
Додатоци Тип:
Водоотпорен
Број На Модел На:
за Canon EOS М2
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти