.

.

New
(Големина M) Камера за Видео Торба Случај Складирање Кутија за Gopro Херој 5 4 3 3+ SJ4000 SJ5000 SJ6000

(Големина M) Камера за Видео Торба Случај Складирање Кутија за Gopro Херој 5 4 3 3+ SJ4000 SJ5000 SJ6000

DEN 420.00

Стока
Достапно.

Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. Ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Privacy International Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако имате било какви проблеми, прво ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде најдобрите помош, отворен спор не е начин да се реши проблемот, ви благодариме !
Опис : * Местото на Потекло : Guangdong Кина (Копно) * Големина M : 215 165 x x 65mm * Материјал : ЕВА * Боја : Црна За gopro hero3+, hero3, hero2, hero1 Пакет, Вклучувајќи : 1 x 1 x Торба случај M Превозот Воздух Mail Услугата (Кина Пост Следење на број,и може да се следат, економски и многу евтин начин, треба да ги примите објект во рок од 2-10 дена.) Плаќање Со Ali Pay само. Политика Ние се стремиме кон позитивни Повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот Детали Продавачот Оценка од 5 ѕвезди. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! за Повратни информации е многу важно за нас! сите Детални Продавачот Рејтингот Ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,само дозволете ми да знам низ МОИТЕ ПОРАКИ или Прашајте го Продавачот П Ние ќе се реши тоа за вас.

Детали

боја:
Големина M
Бренд Име:
EINGCA
Број На Модел На:
M
Материјал:
ЕВА
Тип:
Тешко Торба
Пакет:
No
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти