.

.

New
Големина L Neoprene Водоотпорен Камера Лагер Торба Случај Покрие Торбичка Пакет Заштитник За Canon EOS 70D 700D 600D 18-200 18-135 Леќа

Големина L Neoprene Водоотпорен Камера Лагер Торба Случај Покрие Торбичка Пакет Заштитник За Canon EOS 70D 700D 600D 18-200 18-135

DEN 223.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Сепак, доколку производот е за жал неисправни кога ќе примите, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Опис На Производот :
Таа е наменета за покривање на камерата и на камерата додека се врши на камерата сопствената рака. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.
Лесно да се носат и да се обезбеди најдобрите лесна,компактна заштита за вашите патувања,активности на отворено.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 3 дена откако се направени успешно. Ние ќе го избере различни пакети во зависност од производите, за да бидете сигурни дека тие се целосно заштитени во испорака. Вкупната должина на камерата и леќа се стави заедно, тоа не е повеќе од 18cm
Забелешка : Прирачник за мерење може да се 1-3cm грешка припаѓа на нормалата, според камера големина за да се избере соодветна големина
пакет се вклучени :
1 x Neoprene Камера Случај


Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сакате да ја користите овие превозот методи.
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Нашите производи се брендирани и квалитетот се големи.

Детали

Бренд Име:
HuWANG
Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Материјал:
neoprene
Број На Модел На:
Големина L Neoprene Водоотпорен Камера Лагер торба
Додатоци Тип:
Рамо Кеси
Бои:
Црна + сива
Свеж

Избор на клиенти