.

.

New
Мека Силиконска Гума Камера Заштитна Тело Покрие Случај на Кожата За Nikon D750 Камера црна Торба/Маскирна/Red/жолта

Мека Силиконска Гума Камера Заштитна Тело Покрие Случај на Кожата За Nikon D750 Камера црна Торба/Маскирна/Red/жолта

DEN 623.04

Стока
Достапно.

Достапни Бои : Жолта, Црна .Маскирна . RED HOT ПРОДАЖБА на Силиконски Камера Заштитна Маска За Nikon D750 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал. 2.Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера. 3.Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење и абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно. 4.Добро чувство на допир. 5.Компатибилен за Nikon D750

Детали

Боја:
Црна, Црвена, Жолта, зелена
Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
6D
Свеж

Избор на клиенти