.

.

New
10pcs/многу Црна 6 слотови Случај Носителот Случај Торбичка Паричникот за 25mm да 82mm Камера УВ Филтер CPL Нови

10pcs/многу Црна 6 слотови Случај Носителот Случај Торбичка Паричникот за 25mm да 82mm Камера УВ Филтер CPL Нови

DEN 491.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.

Опис На Производот
Вовед :
Овој производ е многу корисно за вашата работа на терен.
Тоа има 6 слотови за носите филтер од 25mm да 82mm.
Добар асистент на вас.
Спецификација :
Боја : црна
Материјали : најлон
Број на џебовите : 6
Sutable за :
25мм-82mm филтер
Пакетот вклучува :
5pcs x Филтер 6 Џебови Случај

Детали

Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ynniwa
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
6 слотови
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти