.

.

New
За Gopro Херој 3 Водоотпорен Случај Од Страна На Отворање Водоотпорен Заштитен Случај Леќа За Да Одат Про Херој 3 Покрие Акција Камера Додатоци

За Gopro Херој 3 Водоотпорен Случај Од Страна На Отворање Водоотпорен Заштитен Случај Леќа За Да Одат Про Херој 3 Покрие Акција

DEN 424.00
DEN 498.72

Стока
Достапно.

Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата одговорност за какви било давачки или даноци на производи купување. Ние нема да бидат одговорни за било каква превозот или царинските задоцнување бидејќи ова е надвор од нашата контрола. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и да ве запознаеме со нашата најдобра услуга, најдобар квалитет на производот на вашите пријатели. Сите применливи давачки и даноци, доколку ги има, не се вклучени во набавната цена на вашата нарачка или трансакција. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање и вашиот po#. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци.
Контакт 1. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Опис
За Gopro Херој 3 Водоотпорен Случај Од Страна На Отворање Водоотпорен Заштитен Случај Леќа За Да Одат Про Херој 3 Покрие Акција Камера Додатоци
1) Материјал Појачани PC + Двојно облоги челик стакло + Нерѓосувачки челик завртка
2) Компатибилен Камера Модели Gopro Херој 3 камера
3) Функции :
- Висока транспарентен материјал може да се задржи добро фото снимање;
- Анти-surf притисок нема да влијае на вашиот движење и фотографски ефект;
- Во снег на зима, тоа ќе ви донесе убав ефект на слика
4) Големина : 5.

Детали

Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Yes
Додатоци Тип:
Маски
Бренд Име:
PULUZ
Број На Модел На:
за GoPro Херој 3 Случај
Материјал:
PC + Двојно облоги челик стакло
Свеж

Избор на клиенти