.

.

New
Рамо Вратот Рака За Canon EOS Бунтовнички T3i T2i T1i T3 XSi XS Дигитални Камери Бесплатен Превозот

Рамо Вратот Рака За Canon EOS Бунтовнички T3i T2i T1i T3 XSi XS Дигитални Камери Бесплатен Превозот

DEN 163.00
DEN 177.12

Стока
Достапно.


Висок Квалитет!
Сосема нов!! Никогаш не користат!!!
Тоа е еластична делот околу вратот
Широк, и поместена со не се лизга поддршка
Интерен Материјал : Мека Neoprene Соочи Со Анти-лизга Ткаат
Надворешниот Материјал : Мекото ткиво најлон, најлон хардвер, neoprene
Ширина на рака завршува е : 15mm
Фитинг за : сите SLR/dslr фото
Пакет Се Вклучени :
Neoprene Вратот Рака x1
Погоден За :
Canon EOS Бунтовнички T3i T2i T1i T3 XSi XS Дигитални Камери

Детали

Свеж

Избор на клиенти