.

.

New
5pcs/многу Најлон филтер паричник 4 џеб случај торбичка торбичката за Cokin P Серија леќа

5pcs/многу Најлон филтер паричник 4 џеб случај торбичка торбичката за Cokin P Серија леќа

DEN 438.00
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Опис На Производот
Вовед :
Овој производ е многу корисно за вашата работа на терен.
Има 4 слотови за носите филтер од 25mm да 82mm.
Добар асистент на вас.
Спецификација :
Боја : црна
Материјали : најлон
Број на џебовите : 4
Sutable за :
25мм-82mm филтер
Пакетот вклучува :
5pcs x Филтер 4 Џебови Случај

Детали

Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
4 слотови
Бренд Име:
Ynniwa
Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти