.

.

New
4700g Природни Црна Кварцен кристал кластер среќа декорација Исцелување Реики Кварц Чакра Камен бесплатен превозот JB05

4700g Природни Црна Кварцен кристал кластер среќа декорација Исцелување Реики Кварц Чакра Камен бесплатен превозот JB05

DEN 22560.00

Стока
Достапно.

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен ден! Нашата цел е да бидам искрен, го прават најдобро. Нашиот производ е фотографирана во отворено природна светлина Слики без било beautification. Бидејќи грешката е неизбежна, па производ големина и тежина податоци се дадени за повикување само. Но, ние ќе се потрудиме да се намали грешка
Објектот Се Објасни
Име
Природни Црна Кварцен кристал кластер
Материјал
Кварцен кристал кластер
Тежина
4700g
Должина
24 CM
Ширина
23 CM
Hight
13.5 CM

Детали

Тема:
Маскота
Бренд Име:
RongDe Накит
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Свеж

Избор на клиенти