.

.

New
97g Природни Пурпурна Мика Кварцен Камен Руда Кристал Примероци Лекување Дома Декорација Давање Статии Занаети колекција

97g Природни Пурпурна Мика Кварцен Камен Руда Кристал Примероци Лекување Дома Декорација Давање Статии Занаети колекција

DEN 1108.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Име : Природни Пурпурна Мика Кварцен Камен Руда
Големина : 93*48*17mm
Тежина : 97g
Примероци Исцелување Уникатен Дома Декор ati на s Давање Статии Занаети колекција

Детали

Тема:
самовила
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Свеж

Избор на клиенти