.

.

New
50g Природни Fluorite Кварцен Кристал Камен Карпа Груба Полиран Чакал Примерок природни камења и минерали среќни риби резервоарот камен

50g Природни Fluorite Кварцен Кристал Камен Карпа Груба Полиран Чакал Примерок природни камења и минерали среќни риби резервоарот

DEN 150.00
DEN 187.20

Стока
Достапно.


Големина:7-9mm

Детали

Тема:
самовила
Материјал:
Скапоцен камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Свеж

Избор на клиенти