.

.

New
Многу природни кварцен кристал kyanite минерални примероци на груб 50 G

Многу природни кварцен кристал kyanite минерални примероци на груб 50 G

DEN 479.52

Стока
Достапно.


тежина : 50 G
големина : 10-35mm

Детали

Бренд Име:
BASILOSAURUS
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Кина
Тема:
Санта мраз
Свеж

Избор на клиенти