.

.

New
Природно Дрво Корен Фосилни Кристал Камен Камен Камен Исцелување Рок Скапоцен Камен Примерок Минерални Гем За

Природно Дрво Корен Фосилни Кристал Камен Камен Камен Исцелување Рок Скапоцен Камен Примерок Минерални Гем За

DEN 1243.00
DEN 1775.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница!
Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !
Опис : N аме Природно Дрво Корен Фосилни Тежина 148g Големина 93x48x16 MM Боја светло кафеава Функција колекција

Детали

Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Камен
Име:
Природно Дрво Корен Фосилните
Големина:
93x48x16MM
Тежина:
148g
боја:
Светло Кафеава
број:
32
Функција:
Минерални примероци колекција
Свеж

Избор на клиенти